RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Odpovědět
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Vybral jsem si panely od společnosti RECgroup. Pokusil se oslovit přímo výrobce na několika místech (email, FB), párkrát se i taktně připomenul, ale absolutně bez reakce :? . Mátě někdo tip, komu napsat aby mě propojil s Recgroup? Případně jiný nápad na které "dveře zaklepat"?
Diablo007
Příspěvky: 2056
Registrován: stř bře 31, 2021 7:37 am
Bydliště: Vyškov

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od Diablo007 »

A jen se zeptám v čem vynikají že i přes nulovou ochotu výrobce chceš přesně tyto
6,3kWp z toho 3,15kWp jižní fasáda a 3,15kWp jižní střecha, 2ks paralelně MPP SOLAR 5048MK alias King, liion 14S 1kAh++
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Dobrý dotaz, popisoval jsem to tady včetně myšlenkových pochodů viewtopic.php?f=68&t=459&start=25
Mikel
Příspěvky: 115
Registrován: pon črc 26, 2021 8:32 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od Mikel »

MisakP píše: stř úno 02, 2022 7:23 pm Vybral jsem si panely od společnosti RECgroup. Pokusil se oslovit přímo výrobce na několika místech (email, FB), párkrát se i taktně připomenul, ale absolutně bez reakce :? . Mátě někdo tip, komu napsat aby mě propojil s Recgroup? Případně jiný nápad na které "dveře zaklepat"?
A opravdu jsi cekal, ze kdyz oslovis vyrobce teto velikosti, ze si od neho chces koupit domu xx panelu, ze bude regovat? Vyrobce pokud vubec prodava nekomu jinemu nez smulvnim partnerume, tak pouze nejake MOQ jako napriklad 40HQ kontainer atd. I tak se ti nevyplati jednorazovy nakup nejake pozadovaneho MOQ a je lepsi koupit od jejich smluvniho partnera.
Mimochodem pokud se kouknes na web vyrobce, tak tam najdes i odpoved v menu "How to buy".
Predni vyrobce a zejnema ve svete ( mimo Cinu) nelze zamenovat s nakupem na alibabe.
DanoP
Příspěvky: 60
Registrován: ned pro 12, 2021 11:07 am

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od DanoP »

Skus napriklad tu https://www.photovoltaik4all.de/solarmo ... pure-black
problem dneska je, ze zatial co pred 3 rokmi som nemal problem z nemeckych e-shopov poslat si panely na Slovensko (za cca 60Eur), minuly rok mi uz vela e-shopov povedalo ze len nemecky a rakusky trh. Skratka ked je nedostatok ponuky, aj predajci si vyberaju.
mopadzi
Příspěvky: 144
Registrován: čtv zář 02, 2021 9:23 am

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od mopadzi »

Ano to platí obecně. Sháněl jsem nějaké komponenty Studer, osvědčení němečtí dodavatelé ani neodpověděli. V minulosti nebyl problém. Ted nastavili ceny tak vysoko, že už nemá cenu se tím zabývat
kdo si hraje nezlobí

9xRenesola 240W+9x Benq 265, 10xAvancis 125W, 6x Leapton 450W, 2xStuder VT65 1xVT 80, 2x XTM4000-48, 40kW Lifepo4..vše ve výstavbě, hotovo 99%. BMW i3 BEV
https://www.lifepo4-shop.cz/
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Mikel píše: stř úno 02, 2022 10:14 pm A opravdu jsi cekal, ze kdyz oslovis vyrobce teto velikosti, ze si od neho chces koupit domu xx panelu, ze bude regovat? Vyrobce pokud vubec prodava nekomu jinemu nez smulvnim partnerume, tak pouze nejake MOQ jako napriklad 40HQ kontainer atd. I tak se ti nevyplati jednorazovy nakup nejake pozadovaneho MOQ a je lepsi koupit od jejich smluvniho partnera.
Mimochodem pokud se kouknes na web vyrobce, tak tam najdes i odpoved v menu "How to buy".
Predni vyrobce a zejnema ve svete ( mimo Cinu) nelze zamenovat s nakupem na alibabe.
Chápu že to takto vypadá trochu naivně a asi jsem měl rovnou v začátku dodat, že jsem REC group nekontaktoval jen jako koncový zákazník s žádosti na odkup panelů, ale i jako webový magazín a projekt který připravuji a o kterém se pravděpodobně bude asi i dost mluvit. Zatím nechci příliš prozrazovat a raději dám echo, až to bude uceleně venku ;)

Ale rozhodně jsi mě svým odkazem navedl na cestu, kterou vyzkouším. Vůbec by mě nenapadlo, že pod kolonkou "HOW TO BUY REC" budou mít i kontakt pro media :). Všiváci jedni. Napíšu jim ještě tímto kanálem.
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

DanoP píše: čtv úno 03, 2022 6:56 am Skus napriklad tu https://www.photovoltaik4all.de/solarmo ... pure-black
problem dneska je, ze zatial co pred 3 rokmi som nemal problem z nemeckych e-shopov poslat si panely na Slovensko (za cca 60Eur), minuly rok mi uz vela e-shopov povedalo ze len nemecky a rakusky trh. Skratka ked je nedostatok ponuky, aj predajci si vyberaju.
Díky za odkaz, zkusím jím napsat. Až to bude aktuální, budu jich potřebovat cca 50 kusů, to by se snad už mohli s námi bavit.
Uživatelský avatar
beethowen
Příspěvky: 199
Registrován: úte dub 06, 2021 7:46 pm
Výkon panelů v FVE [Wp]: 10200
Kapacita baterie [kWh]: 48

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od beethowen »

50ks, to nevychází nijak na palety. To se s tebou nikdo bavit moc nebude. Tyto věci se přeshraničně řeší v jiných jednotkách - kontejnerech.
Nikdo nebude ze zahraničí posílat ks panelů, max. ks palet.
10,2kWp poly/mono, XTH6000-48, 2x VT-80A, Li-ion 48kWh
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Jo to máš pravdu, ale už jsem dostal od místních solárníků poptávku, že až budu brát, že se rádi přidají.
Jen se mi zatím nepodařilo zjistit kolik panelů např: Alpha Black REC375AA Black se vejde na jednu paletu. Tobě se to podařilo dohledat?
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

beethowen píše: čtv úno 03, 2022 4:36 pm 50ks, to nevychází nijak na palety. To se s tebou nikdo bavit moc nebude. Tyto věci se přeshraničně řeší v jiných jednotkách - kontejnerech.
Nikdo nebude ze zahraničí posílat ks panelů, max. ks palet.
Tak už jsem to našel, na paletu se vejde cca 33 panelů https://www.recgroup.com/sites/default/ ... v_b_en.pdf
2-3 palety by pro ně mohly být už zajímavé ne?
Kodl69
Příspěvky: 1314
Registrován: úte dub 06, 2021 10:45 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od Kodl69 »

ne, to je tak možná pro lokálního prodejce typu Iftech nebo Getrading...
Polostrovní FVE 8 kWp na severu jižní moravy. multiplus II 5000, osvětlení na DC, MPPT od Victronu. Dyibms na lifepo4 baterkách.
NESKOM
Příspěvky: 264
Registrován: stř bře 31, 2021 9:39 am

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od NESKOM »

Nákup jakéhokoli množství mimo celé palety je zatížen obvykle mastnou přirážkou protože rozebrat paletu, překládat a zas balit stojí sklad peníze.
Nedávno jsem takhle platil 50e za naloženi 4 palet na auto.

Představa ze zákazník určuje cenu a má vyjednávací sílu je naivní.
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Jako klidně je možné, že moje představy jsou naivní a odběr 3 palet cca 100 panelů nestojí výrobci ani za odpověď na email.
Pokud si to myslíte, nějaké jiné nápady, jak tyto panely získat? :)
Uživatelský avatar
beethowen
Příspěvky: 199
Registrován: úte dub 06, 2021 7:46 pm
Výkon panelů v FVE [Wp]: 10200
Kapacita baterie [kWh]: 48

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od beethowen »

MisakP píše: ned úno 06, 2022 4:52 pm Jako klidně je možné, že moje představy jsou naivní a odběr 3 palet cca 100 panelů nestojí výrobci ani za odpověď na email.
Pokud si to myslíte, nějaké jiné nápady, jak tyto panely získat? :)
Koupit od nějakého lokálního prodejce, pokud je nabízí. Jinak koupit něco jiného. To je nějaký převratný zázrak, že se tomu nic nevyrovná?
Jako REC je samozřewjmě kvalitní značka, ale jsou i jiní podobně kvalitní výrobci.
10,2kWp poly/mono, XTH6000-48, 2x VT-80A, Li-ion 48kWh
brumlaj
Příspěvky: 1508
Registrován: stř dub 21, 2021 5:01 am

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od brumlaj »

Pánové i takový Hadex nikdy nekoupil méně než celý dlouhý kontejner. Narvaný po špunt. A to je maloprodejce. .......
MisakP
Příspěvky: 228
Registrován: čtv pro 09, 2021 8:51 pm

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od MisakP »

Lokálně k dostání bohužel moc nejsou. A jsem zatím rozhodnuty právě pro tyto. V jiném topicu jsme vysvětloval proč :)
NESKOM
Příspěvky: 264
Registrován: stř bře 31, 2021 9:39 am

Re: RECgroup panely - kontakt na dodavatele

Příspěvek od NESKOM »

K dostání jsou zde:
https://www.secondsol.com/en/anzeige/30 ... 2-twinpeak

Ale cena je pro fajnšmekry.
Odpovědět

Zpět na „Panely“