Home 15 Energy Cloud

Odpovědět
Maknap
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 14, 2023 10:15 pm

Home 15 Energy Cloud

Příspěvek od Maknap »

Ahoj FVE nadšenci,
jsem laik, který zatím sosá informace o FVE a chce si jednu pořídit. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na produkt od Energy Cloud, což by měla být česká firma, která je na trhu (pod jiným názvem společnosti) už 20 let. Zabývala se vlastním vývojem baterií a střídače a nyní chce proniknout i do světa FVE. Jejich řešení se mi líbí. Když pominete riziko v tom, že jsou nový a nemají vybudované renomé, a budete hodnotit jenom tech. parametry Cloud Energy Home Comfort. Co si o jejich produktu myslíte? Přikládám soubor s datasheetem...
Přílohy
CloudEnergy představení společnosti (2).pdf
(3.19 MiB) Staženo 195 x
Diablo007
Příspěvky: 2056
Registrován: stř bře 31, 2021 7:37 am
Bydliště: Vyškov

Re: Home 15 Energy Cloud

Příspěvek od Diablo007 »

Hodně to zjednoduším parametry papírově jsou krásné jako od všech výrobců ale jsou dvě verze jak to může dopadnout a to že to může být špičkový produkt a špičkový tým co to nainstaluje nebo to bude jeden z mnoha dalších průserú s krabičkou do které se nikdo jiný nedostane jen výrobce tak jak to zde v minulosti již několikrát bylo a nakonec zákazník spláče nad nefunkčním výrobkem který je neopravitelný a neservisovatelný.
6,3kWp z toho 3,15kWp jižní fasáda a 3,15kWp jižní střecha, 2ks paralelně MPP SOLAR 5048MK alias King, liion 14S 1kAh++
celnymil
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 19, 2024 1:06 pm

Re: Home 15 Energy Cloud

Příspěvek od celnymil »

Zdravím, také jsem v rámci hledání na toto řešení narazil. Je tu nějdo, kdo má praktickou zkušenost? Díky,
Odpovědět

Zpět na „Baterie“