Sofar Solar HYD 8KTL 3PH - prosim pomoc s nastavenim

Odpovědět
Pavel K.
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 10, 2023 11:32 am

Sofar Solar HYD 8KTL 3PH - prosim pomoc s nastavenim

Příspěvek od Pavel K. »

Ahoj, asi před dvěma mesici mi firma nainstalovala FVE 7,7 kWp a baterii 1O kwh. Technik mi nabidl, ze mi prenastavi stridac (kvůli pretokum) do doby, nez mi CEZ odsouhlasi první paraleni pripojeni a vymeni mi elektromer a ukazal mi, kde před vymenou elektromeru provedu v nastaveni deaktivaci. V rozsirenem nastavevni – omezeni privodu- rezim omezeni vykupu – aktivoval trifazovy limit a FVE zacala vyrábět i 6 kwh, pokrylo to spotřebu domu, baterie se dobila a pote se utlumily panely a prestaly vyrábět. Při kontrole elektromeru jsem ale zjistil , ze pretoky do site jsou cca 2kwh denne a tak jsem ihned v nastavevi stridace zmenil trifazovy limit na omezeni privodu a nastavil O,OOOkwh.
Pretoky uz ted nemam vůbec zadne, ale FVE téměř nevyrabi – vyroba je v desitkach wattu. Baterie není plne dobita a denne z ni zmizi cca 3% energie i když jsem nastavit max. vybijeci proud na O,OOO A.
Firma se omlouva, ze zadost o první pripojeni ještě nezaslala, ze ma hodne zakazek, ze mam byt trpelivy.
Jde prosim ještě nekde něco přenastavit, aby se mi alespoň nejak zvysil vykon FVE?
Přílohy
FVE.jpg
FVE.jpg (12.18 KiB) Zobrazeno 1471 x
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“