Ladění provozních parametrů XTM - řešení přetížení

Milhaus
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 28, 2021 7:21 pm

Re: Ladění provozních parametrů XTM - řešení přetížení

Příspěvek od Milhaus »

marsal píše: ned kvě 16, 2021 2:45 pm Jen FYI - furt nic ani po té úpravě 1267. AUX1 zareaguje jak má, ale žádná synchronizace a žádný odběr ze sítě nenastanou:
FurtNic.gif

Ale ničemu to - aspoň zatím - nevadí :-), měnič se v uplynulých týdnech nestopnul ani jednou, tak uvidíme :-). V záloze je řízení pomocí PLC, kde jsem si už doprogramoval i nějaké zatím velmi jednoduché "přednastavené příkazy" včetně možnosti vykonávat přednastavenou sekvenci příkazů. Tak není nic jednoduššího než je využít pro situace detekovaného přetížení ;-).
Příkazy.gif
Nějaký posun v nastavení ?
Už dojde k synchronizaci a k odběru ze sítě?
Uživatelský avatar
marsal
Příspěvky: 615
Registrován: pát dub 09, 2021 11:10 am

Re: Ladění provozních parametrů XTM - řešení přetížení

Příspěvek od marsal »

Milhaus píše: úte zář 28, 2021 4:16 pm
marsal píše: ned kvě 16, 2021 2:45 pm Jen FYI - furt nic ani po té úpravě 1267. AUX1 zareaguje jak má, ale žádná synchronizace a žádný odběr ze sítě nenastanou:
FurtNic.gif

Ale ničemu to - aspoň zatím - nevadí :-), měnič se v uplynulých týdnech nestopnul ani jednou, tak uvidíme :-). V záloze je řízení pomocí PLC, kde jsem si už doprogramoval i nějaké zatím velmi jednoduché "přednastavené příkazy" včetně možnosti vykonávat přednastavenou sekvenci příkazů. Tak není nic jednoduššího než je využít pro situace detekovaného přetížení ;-).
Příkazy.gif
Nějaký posun v nastavení ?
Už dojde k synchronizaci a k odběru ze sítě?
No, "řešil" jsem to mezitím jaksi silou, tj. přidáním dalšího XTM na problematickou fázi. A tím pádem přetížení pominula...
Odpovědět

Zpět na „Studer“