Garáž (strojovna FVE):
Poslední dva dny jedou oba ventilátory průměru 150 mm na plno. U země dovnitř, pod stropem ven. Čidlo teploty je 10 cm pod stropem.
Teplota se pohybuje 30-38 °C. Noční chlazení sníží teplotu o 1 °C. Pokud by větrák nejel, těžko říct.
Obecně je v garáži v zimě třeba +5 °C min. v létě bída, nejvíc prostup garážovými vraty Hoermann. Na ty dopoledne svítí sluníčko a sálá teplo.
Až mám to to zařízení strach...
Dům:
Důsledně zatahujeme rolety na západě (3x ložnice). V noci roztaženo, otevřená okna, ve dne naopak.
Rekuperace jede ve standardním režimu 6 minut / 60 minut.
V centrální hale teď přijatelných 24 °C. V ložnicích nejméně, v OP trochu více (okna na jih). Nad okny pevné slunolamy.
Bazén:
Musím odkrývat každý den cca 9-21, abych ho udržel do 31 °C a nemusel chladit pomocí TČ.
A ještě teď (22:30) je venku 28 °C.
A k tomu ještě jsem dva dny po sobě píchnul zadní kolo. Včera jsem vyjel už v 6:00 a píchnul už v 7:10 a dnes až večer cestou z hospody
