MPP Solar

Odpovědět
mirekcafa
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 04, 2022 3:46 pm

MPP Solar

Příspěvek od mirekcafa »

kupoval to někdo z Ebaye a zasláním z Taiwanu?
https://www.ebay.com/itm/134246064375?h ... R47d3Mf0YA
Noparasito
Příspěvky: 712
Registrován: pon bře 29, 2021 11:51 pm

Re: MPP Solar

Příspěvek od Noparasito »

Ano, v roce 2016, 2017
mirekcafa
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 04, 2022 3:46 pm

Re: MPP Solar

Příspěvek od mirekcafa »

To je před dost dlouhou dobou....nicméně jak to probíhalo? Komunikace, platba, doprava, proclení, DPH tady?
Druhá věc jaká je kvalita a údajně není riziko přetoků?
Martin P
Příspěvky: 143
Registrován: úte dub 20, 2021 4:45 pm

Re: MPP Solar

Příspěvek od Martin P »

V průběhu letošního roku jsem od nich bral dva regulátory PCM60X. S prvním, na konci zimy jsem se trefil do covidu, v čehož důvodu trvalo dodání cca 6 týdnů. Druhý regulátor jsem objednával v létě, tam to trvalo cca 8 až 10 dní.

Proclení jim dělá FedEx. Pošlou email, na který je třeba do 5ti dnů odpovědět (jinak hrozí posláním zboží zpět). V Emailu je napsáno co chtějí, v podstatě se opisují údaje z faktury přiložené v příloze.
U otázky co je to za zařízení a z čeho je vyrobeno jsem jim odpověděl že se jedná o "solární regulátor zpracovávající elektrický proud ze solárních panelů a nabijející s ním baterie. Zařízení se skládá z elektronických součástek v plechovém krytu".
Prošlo mi to v pohodě, dá se s FedExem na infolince domluvit a zboží doručili vždy v pořádku (celkem 6 objednávek). Vyměřené clo a daň přišly dopisem několik dní po doručení zboží.

Maximum solar mi přijde jako spolehlivý obchod, za mne ho mohu s klidným svědomím doporučit. Plné hodnocení.
mirekcafa
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 04, 2022 3:46 pm

Re: MPP Solar

Příspěvek od mirekcafa »

dík za info :)
rollsicek
Příspěvky: 109
Registrován: pon led 03, 2022 10:32 am

Re: MPP Solar

Příspěvek od rollsicek »

ja som ich kontaktoval priamo a po platbe cez paypal mi to poslili z EU skladu... ale to bol rok 2020
Odpovědět

Zpět na „Měniče“