Připojení druhého pole panelů ke GoodWe GW10K-ET

farey
Příspěvky: 19
Registrován: ned čer 26, 2022 11:00 am
Výkon panelů v FVE [Wp]: 5
Kapacita baterie [kWh]: 10

Re: Připojení druhého pole panelů ke GoodWe GW10K-ET

Příspěvek od farey »

Diablo007 píše: pon lis 14, 2022 7:15 pm
farey píše: pon lis 14, 2022 4:12 pm
Diablo007 píše: pon lis 14, 2022 10:30 am

A co to mění na přetoku. Zapojení střídače by mělo být kabel od domovního rozvaděče dovedu ke střídači a druhým to vracím aby byla možnost backup tady vydim jen jeden nevím jak to je zapojené
Back-up není zapojený, podle firmy, která to zapojovala, právě z důvody, aby omylem nějaké přetoky nepřetekly do sítě.
Kecy. Backup nastupuje až v době kdy vypadne napájení tedy co říkají není pravda
Tak trochu jsem si to myslel. Asi proto byla i ta celková cena projektu nižší, než u ostatních. Ten back-up už jsem pak tolik neřesil. Celkově jsem s nimi spokojený a dokonce i chápu, že v současné situaci nechtějí trávit čas dopojováním tohoto, když můžou každý den sekat novou elektrárnu za úplně jiné peníze....

Ještě dotaz. Jakmile se bude toto dopojení instalovat, vypnu tedy střídač tím velkým vypínačem vlevo dole, a následně vypnu i hlavní jistič v rozvaděči. Pak je možné začít montovat nové prvky. Jakmile budou doplněny nové jistící prvky pro 2. pole v tomto rozvaděči, zapojím konektory na střeše do panelů, následně zapnu elektřinu a nakonec samotný střídač?
Odpovědět

Zpět na „Panely“