Bezdrátové HDO - ELKO RFSG a RFSA

Odpovědět
PetrRez
Příspěvky: 29
Registrován: pon zář 18, 2023 9:59 am

Bezdrátové HDO - ELKO RFSG a RFSA

Příspěvek od PetrRez »

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s těmito moduly? Nějak se mi je nedaří spárovat.
Podle návodu : Stisknu na přijímači tlačitko na 1s -> začne blikat kratce s 1s intervalem. PAk stisknu vysílač na 4s - začne zběsile blikat asi po dobu 5s. A nakonec stisknu přijímač na 1s..
Zdá se to jednoduché, ale pak když simuluji HDO signal na vysílači /blika cervena, svítí červená, bliká červená/ tak přijímač si ani neuprdne.. :?

Nemá někdo radu jak to rozběhat??? Co dělám špatně?
Raww
Příspěvky: 83
Registrován: stř bře 29, 2023 9:25 am
Výkon panelů v FVE [Wp]: 9840
Kapacita baterie [kWh]: 14

Re: Bezdrátové HDO - ELKO RFSG a RFSA

Příspěvek od Raww »

PetrRez píše: ned dub 14, 2024 8:24 pm Zdravím, nemáte někdo zkušenost s těmito moduly? Nějak se mi je nedaří spárovat.
Podle návodu : Stisknu na přijímači tlačitko na 1s -> začne blikat kratce s 1s intervalem. PAk stisknu vysílač na 4s - začne zběsile blikat asi po dobu 5s. A nakonec stisknu přijímač na 1s..
Zdá se to jednoduché, ale pak když simuluji HDO signal na vysílači /blika cervena, svítí červená, bliká červená/ tak přijímač si ani neuprdne.. :?

Nemá někdo radu jak to rozběhat??? Co dělám špatně?
Instaloval jsem několik v minulosti, vždy postupoval dle návodu, fungují dodnes.
Nechodilo mi to pouze jednou, protože přijímač byl zřejmě daleko (nebo stíněn/rušen) od vysílače, protože když jsme na prodlužováku přibližovali přijímač, tak se v určitý okamžik chytil. Následně jsem tedy umísti přijímač a chodí to.
9,8kWp, 2x MPPT 150/100, MPPT 150/70, 3x MultiPlus-II 5kVA, Cerbo GX, 13,6kWh LiFePO4
ESS v síti E.On
PetrRez
Příspěvky: 29
Registrován: pon zář 18, 2023 9:59 am

Re: Bezdrátové HDO - ELKO RFSG a RFSA

Příspěvek od PetrRez »

Dobře děkuji, zkusim Vaši metodu.
Odpovědět

Zpět na „Elektroporadna“