Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea

Tady se můžete vykecávat o čemkoliv i nesouvisejícím s FVE.

Topic se po 60 dnech neaktivity smaže
Pravidla fóra
V tomto fóru je nastaveno automatické mazání témat po 60ti dnech od posledního příspěvku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tatka
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 27, 2024 3:25 pm

Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea

Příspěvek od tatka »

Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea.
Agro Sola, jedno z předních zemědělských podniků v České republice, si od svého založení v srpnu 1999 vybudovalo solidní postavení na trhu. S více než 150 zaměstnanci a rozlohou obhospodařované půdy dosahující 10 000 hektarů se jedná o velkého hráče v oboru. Jeho začlenění do Národního rejstříku "Vedoucí zemědělské a agrární organizace" na základě doporučení Ministerstva zemědělství svědčí o významu, který má v českém zemědělství.
Hlavními oblastmi činnosti společnosti Agro Sola jsou rostlinná výroba, zeleninářství, výroba mouky, stavební práce, výroba nábytku a catering. Od rolnické produkce až po stavební práce se Agro Sola angažuje v široké škále činností, které pokrývají různé potřeby trhu.
Inovace v Českém Zemědělství: Agro Sola Předvádí Cestu https://agrosola.cz/clanky/
Agro Sola si zakládá na své spolehlivosti a kvalitě, což se odráží v dlouhodobých vztazích se stovkami organizací, které jsou jeho partnery. Zásadním principem společnosti je orientace na zákazníka. Společnost se snaží navazovat dlouhodobé a vzájemně prospěšné vztahy se svými klienty a jednotlivě přistupuje ke každému, kdo s ní spolupracuje.
Rostlinná výroba je jedním z hlavních pilířů Agro Sola. Společnost se zaměřuje na efektivní využívání půdy a moderní zemědělské postupy s cílem maximalizovat výnosy a minimalizovat negativní dopady na životní prostředí. Díky investicím do moderní technologie a odbornému know-how je Agro Sola schopna dosahovat vynikajících výsledků ve své rostlinné výrobě.
Zeleninářství je dalším důležitým prvkem portfolia Agro Sola. Společnost se zaměřuje na pěstování široké škály zeleniny s vysokou kvalitou a čerstvostí. Díky preciznímu plánování a péči o plodiny je Agro Sola schopna dodávat zeleninu svým zákazníkům po celý rok, přičemž zachovává vysoké standardy jakosti.
Výroba mouky je dalším klíčovým prvkem podnikání Agro Sola. Společnost disponuje moderními mlýny a technologiemi, které jí umožňují vyrábět širokou škálu mouky s různými specifikacemi a vlastnostmi. Díky důrazu na kvalitu a inovace je Agro Sola preferovaným dodavatelem mouky pro pekařský průmysl a další potravinářské odvětví.
Stavební práce představují další významnou část portfolia Agro Sola. Společnost se specializuje na různé typy stavebních prací, včetně oprav a údržby budov, stavby nových objektů a úpravy krajiny. Díky kvalifikovaným pracovníkům a moderní technologii je Agro Sola schopna realizovat stavební projekty rychle a efektivně.
Výroba nábytku je dalším z obchodních segmentů Agro Sola. Společnost se zaměřuje na výrobu kvalitního nábytku z masivního dřeva a dalších vysoce kvalitních materiálů. Díky špičkovému řemeslnému zpracování a designu je nábytek Agro Sola vyhledávaným produktem jak na domácím, tak i zahraničním trhu.
Cateringové služby jsou posledním, ale ne zanedbatelným prvkem portfolia Agro Sola. Společnost nabízí širokou škálu cateringových služeb pro různé události a akce, včetně firemních večírků, svateb, konferencí a dalších událostí. Díky zkušenému personálu a špičkovým kulinářským dovednostem je Agro Sola schopna uspokojit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků.
Celkově lze konstatovat, že Agro Sola je významným hráčem v českém zemědělství a průmyslu. S širokým portfoliem produktů a služeb, spolehlivým provozem a orientací na zákazníka si firma získala pevné místo na trhu a nadále se rozvíjí a expanduje do nových oblastí podnikání.
Obrázek
ClonyXXL
Příspěvky: 115
Registrován: čtv úno 02, 2023 9:51 am

Re: Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea

Příspěvek od ClonyXXL »

Hm, je to sice v lamparne, ale ..... vubec netusim proc to tu je :typerhappy:
Cmrnda
Příspěvky: 703
Registrován: pát srp 19, 2022 4:42 pm

Re: Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea

Příspěvek od Cmrnda »

ClonyXXL píše: sob dub 27, 2024 10:33 pm Hm, je to sice v lamparne, ale ..... vubec netusim proc to tu je :typerhappy:
Proč to tu je bych si vysvětloval tak , že na mladou dívku lezou pohlavní dospívající hormóny. :lol: :lol: :lol:
Elektrárna optimalizována pro temnější období.
Panely jih: 3kWp
Panely západ: 3kWp
Panely hoře (top). 4kWp
Nabíječka: Upgrade PWM Volt Polska 24 000 Ap
Baterie: 6x startovací autobaterie 12V 45Ah
Měnič DC/AC: Easun 12 000 000 mWp
MaR: MainSystem
skybor
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 02, 2023 5:50 pm

Re: Agro Sola: Česká Zemědělská Odysea

Příspěvek od skybor »

Na výroky některých členů fora se vždy těším jak malé děcko na "Večerníček" a i když si vždy myslím o čem asi bude další díl, stejně zůstávam vždy překvapen ;)
SkyFVE 5 kWp (ve výstavbě) na výzkumné "chytré" chatě. 1x MPPT EASun 8048 80A, 2x MPPT EASun 6048 60A, Li-Ion 2x 12s 156Ah (13,7kWh/44V), NiCd 38s KPM 120P (5,2 kWh/48V), APC Smart-UPS 5000VA, SkyPowerBox LF 4810 1000VA + Siemens Logo! + RPi
Odpovědět

Zpět na „Lampárna“